denizli coronadenizli covit19Denizli Diafon FiyatlarıDenizli Görüntülü Diafondenizli koronadenizli temassızdenizli virüstemas yok

Temassız Giriş Temassız Çıkış Sistemleri

Anahtar, kumanda veya şifre sorunları nedeniyle kapıda kalma ve bekleme devri teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sona eriyor. “ Akıllı Anahtar ” cep telefonu uygulaması ile kapılar, kepenkler, bariyerler sorunsuz ve üstelik konforlu bir şekilde açılıyor.

Yeni nesil “ Akıllı Anahtar ”, cep telefonunda bir uygulama (aplikasyon) olarak taşınıyor. Her türlü kapı, kepenk ve otopark bariyerlere uygulanabilen akıllı anahtar sistemi mini bir motor aparatının bluetooth teknolojisi ile çalışması prensibine dayanıyor. Uygulamanın açık olduğu cep telefonundan kapı, kepenk ya da otopark bariyeri otomatik olarak açılıyor.

 

Bina girişlerindeki şifreye, dijital karta ya da klasik anahtar dönemine son veren “Akıllı Anahtar”, kullanım kolaylığı ve konforu nedeniyle hızla yaygınlaşıyor.

“Evinize, iş yerinize dünyanın öbür ucunda bile olsanız kapıyı açabilirsiniz. Evinize, iş yerinize girmesini istediğiniz yakınınız ya da temizlikçiniz, tamirciniz için kısa süreli şifre oluşturup, onların cep telefonlarına gönderebilirsiniz. Böylece o mekana gitmek zorunda kalmanıza gerek kalmadan kapının açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda bu kişilerin o ortamı saat kaçta terk ettiklerini de görebiliyorsunuz.”

denizli akıllı anahtartemassız anahtar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir